GGD West-Brabant
Geplaatst op: 19-07-2017 om 10:10 uur
Laatst gewijzigd op: 13-06-2019 om 09:32 uur

team onderzoek

Hans Augustijn

Hans Augustijn
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Bergen op Zoom, Steenbergen & Woensdrecht
Focusgebieden: registraties
 06 532 339 35
 h.augustijn@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Monique de Beer

Monique de Beer
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: jeugd, monitoring, gezondheidsonderzoek bij rampen
 06 200 553 92
 m.beer@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, woensdag en vrijdagochtend

Joyce de Goede

Joyce de Goede
Gezondheidsonderzoeker & wetenschappelijk beleidsadviseur Team Onderzoek
Gemeenten: Roosendaal Rucphen en Zundert
Focusgebieden: monitoring sociaal domein, zorg en veiligheid & kennis ontwikkeling & overdracht
 06 122 998 24
 j.goede@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Maiju Jongeneel
Maiju Jongeneel
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: kwetsbare groepen
 06 127 955 83
 m.jongeneel@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend
Ike Kroesbergen

Ike Kroesbergen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: veiligheidsmonitoring, leefomgeving,databronnen
 06 515 186 28
 i.kroesbergen@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Sandra Kuiper
Sandra Kuiper
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Breda & Oosterhout
Focusgebieden: jeugd, ouderen, data science innovaties
 06 129 195 90
 s.kuiper@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend
Renate Martens

Renate Martens
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar (& adviseur preventie & gezondheid) Team Onderzoek
Gemeenten: Oosterhout & Altena
Focusgebieden: JOGG-aanpak, preventieprogramma’s, wijkprofielen
 06423 371 71
 r.martens@ggdwestbrabant.nl 
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag

Anne Meerdink Anne Meerdink
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Etten-Leur & Halderberge
Focusgebieden: data science, monitoring, Brabantscan
 06 108 645 35
 a.meerdink@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag en vrijdag (even weken)
Dymphie Mioch Dymphie Mioch
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Gemeenten: Moerdijk
Focusgebieden: monitoring, data science
 06 515 438 87
 d.mioch@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Lieke Raaijmakers Lieke Raaijmakers
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Alphen-Chaam, Baarle-Nassau & Breda
Focusgebieden: jeugd, kwetsbare groepen, monitoring
 06 536 556 57
 l.raaijmakers@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m woensdag, donderdag (even weken), vrijdag (oneven weken)
Arthur Rijkers Arthur Rijkers
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Drimmelen & Geertruidenberg
Focusgebieden: ketensamenwerking, jeugdhulp, ouderen
 06 108 698 64
 a.rijkers@ggdwestbrabant.nl 
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Carin Rots Carin Rots
Gezondheidsonderzoeker & wetenschappelijk beleidsadviseur Team Onderzoek 
Focusgebieden: jeugd, kwetsbare gezinnen, oplossingsgericht interventie-onderzoek
 06 519 935 36
 c.rots@ggdwestbrabant.nl 
Werkdagen: dinsdag (GGD), donderdag (Tranzo, Tilburg University), vrijdag (GGD)
 Leonard Vanbrabant

Leonard Vanbrabant
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: data science
 06 305 040 87
 l.vanbrabant@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 Iris de vos

Iris de Vos 
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: jeugd, ouderen
 06 525 026 93
 i.vos@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen maandag t/m donderdag en vrijdag (even weken)

Karin de Vries

Karin de Vries
Onderzoeksassistent Team Onderzoek
Onderzoekondersteuning, lay-out kennisproducten, Brabantscan
 06 122 469 86
 k.vries@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag