GGD West-Brabant
Geplaatst op: 19-07-2017 om 10:10 uur
Laatst gewijzigd op: 16-05-2018 om 11:07 uur

team onderzoek

Hans Augustijn Hans Augustijn
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Bergen op Zoom, Moerdijk, Steenbergen & Woensdrecht
Focusgebieden: registraties
 06 532 339 35
 h.augustijn@ggdwestbrabant.nl
Monique de Beer
Monique de Beer
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: jeugd, monitoring, gezondheidsonderzoek bij rampen
 06 200 553 92
 m.beer@ggdwestbrabant.nl 
Joyce de Goede
Joyce de Goede
Gezondheidsonderzoeker & wetenschappelijk beleidsadviseur Team Onderzoek
Gemeenten: Roosendaal Rucphen en Zundert
Focusgebieden: Lokale Monitor Sociaal Domein & Kennis Ontwikkeling en Overdracht
 06 122 998 24
 j.goede@ggdwestbrabant.nl 
Maiju Jongeneel
Maiju Jongeneel
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: kwetsbare groepen
 06 127 955 83
 m.jongeneel@ggdwestbrabant.nl 
Ike Kroesbergen
Ike Kroesbergen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: Veiligheidsmonitoring, Leefomgeving, Kwetsbaar Brabant, databronnen
 06 515 186 28
 i.kroesbergen@ggdwestbrabant.nl
 

Caroline Kruyt
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: transformatiemonitor jeugd, ketenaanpak overgewicht jeugd,
gezondheidsvaardigheden, samenwerking met de zorgverzekeraar op
het gebied van preventie, valpreventie en thema groen en gezondheid
 06 221 700 91
 c.kruyt@ggdwestbrabant.nl 

Sandra Kuiper
Sandra Kuiper
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Breda & Oosterhout
Focusgebieden: Wmo-participatie, Lokaal Planbureau, innovaties, subsidieaanvragen
 06 129 195 90
 s.kuiper@ggdwestbrabant.nl 
Renate Martens Renate Martens
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar (& adviseur preventie & gezondheid) Team Onderzoek
Gemeenten: Oosterhout
Focusgebieden: JOGG-aanpak, preventieprogramma’s, wijkprofielen, strategische benchmark
 06423 371 71
 r.martens@ggdwestbrabant.nl 
Anne Meerdink Anne Meerdink
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Etten-Leur & Halderberge
Focusgebieden: datascience, monitoring, Brabantscan
 06 108 645 35
 a.meerdink@ggdwestbrabant.nl
Dymphie Mioch Dymphie Mioch
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Gemeenten: Aalburg, Werkendam & Woudrichem
Focusgebieden: monitoring, datascience
 06 515 438 87
 d.mioch@ggdwestbrabant.nl
Lieke Raaijmakers Lieke Raaijmakers
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Alphen-Chaam, Baarle-Nassau & Breda
Focusgebieden: transitie jeugdzorg, kwetsbare groepen, monitoring
 06 536 556 57
 l.raaijmakers@ggdwestbrabant.nl
Arthur Rijkers Arthur Rijkers
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Drimmelen & Geertruidenberg
Focusgebieden: ketensamenwerking, jeugdhulp, ouderen
 06 108 698 64
 a.rijkers@ggdwestbrabant.nl 
Marieke Rombouts

Marieke Rombouts
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: Kwetsbare groepen, jeugd, monitoring
 06 202 847 84
 m.rombouts@ggdwestbrabant.nl

Carin Rots Carin Rots
Gezondheidsonderzoeker & wetenschappelijk beleidsadviseur Team Onderzoek 
Focusgebieden: jeugd, kwetsbare gezinnen, oplossingsgericht interventie-onderzoek
 06 519 935 36
 c.rots@ggdwestbrabant.nl 
Karin de Vries

Karin de Vries
Onderzoeksassistent Team Onderzoek
Onderzoekondersteuning, lay-out kennisproducten, Gezondheidsatlas
 06 122 469 86
 k.vries@ggdwestbrabant.nl