GGD West-Brabant
Geplaatst op: 19-07-2017 om 10:10 uur
Laatst gewijzigd op: 14-11-2017 om 15:51 uur

team onderzoek

Hans Augustijn Hans Augustijn
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Moerdijk
Focusgebieden: registraties
06 532 339 35
h.augustijn@ggdwestbrabant.nl
Monique de Beer
Monique de Beer
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Alphen-Chaam & Baarle-Nassau
Focusgebied: jeugd, monitoring, gezondheidsonderzoek bij rampen
06 200 553 92
m.beer@ggdwestbrabant.nl / MoniqueJAdeBeer
Joyce de Goede
Joyce de Goede
Gezondheidsonderzoeker & wetenschappelijk beleidsadviseur Team Onderzoek
Gemeenten: Roosendaal Rucphen en Zundert
Focusgebieden: Lokale Monitor Sociaal Domein & Kennis Ontwikkeling en Overdracht
06 122 998 24
j.goede@ggdwestbrabant.nl / GoedeJoyce
Judith Helmink Judith Helmink
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Focusgebieden: monitoring en datascience
Gemeenten: Etten-Leur & Halderberge
06 510 283 66
j.helmink@ggdwestbrabant.nl / JudithHelmink
Maiju Jongeneel
Maiju Jongeneel
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Bergen op Zoom, Steenbergen & Woensdrecht
Focusgebieden: kwetsbare groepen
06 127 955 83
m.jongeneel@ggdwestbrabant.nl / maijujongeneel
Ike Kroesbergen
Ike Kroesbergen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: datascience, Samen veilig in de wijk
06 515 186 28
i.kroesbergen@ggdwestbrabant.nl
Sandra Kuiper
Sandra Kuiper
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Breda
Focusgebieden: JOGG-aanpak, Wmo-participatie, Lokaal Planbureau, subsidieaanvragen
06 129 195 90
s.kuiper@ggdwestbrabant.nl / SandraKuiper1
Renate Martens Renate Martens
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar (& GVO-functionaris) Team Onderzoek
Gemeenten: Breda & Oosterhout
Focusgebieden: JOGG-aanpak, preventieprogramma’s, wijkprofielen, strategische benchmark
06423 371 71
r.martens@ggdwestbrabant.nl / martens_r
Anne Meerdink Anne Meerdink
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: jeugd, monitoring, gezondwestbrabant.nl
06 108 645 35
a.meerdink@ggdwestbrabant.nl
Dymphie Mioch Dymphie Mioch
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Gemeenten: Aalburg, Werkendam & Woudrichem
Focusgebieden: monitoring, Wmo-participatie, Lokaal Planbureau
06 515 438 87
d.mioch@ggdwestbrabant.nl
Lieke Raaijmakers Lieke Raaijmakers
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: transitie jeugdzorg, jeugd, kwetsbare groepen
06 536 556 57
l.raaijmakers@ggdwestbrabant.nl
Carin Rots Carin Rots
Gezondheidsonderzoeker & wetenschappelijk beleidsadviseur Team Onderzoek
Focusgebieden: jeugd, kwetsbare gezinnen, oplossingsgericht interventie-onderzoek
06 519 935 36
c.rots@ggdwestbrabant.nl / carinrots
Arthur Rijkers Arthur Rijkers
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Drimmelen & Geertruidenberg
Focusgebieden: ketensamenwerking, jeugdhulp, ouderen, Mijn Kind in Beeld
06 108 698 64
a.rijkers@ggdwestbrabant.nl / arthurrijkers