GGD West-Brabant
Geplaatst op: 19-07-2017 om 10:10 uur
Laatst gewijzigd op: 11-06-2021 om 13:32 uur

team onderzoek

Hans Augustijn

Hans Augustijn
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Bergen op Zoom, Moerdijk, Steenbergen & Woensdrecht
Regionaal Epidemiologisch Consulent voor Zeeland en Noord-Brabant
Procesleider Gezondheidsonderzoek bij Rampen
 06 532 339 35
 h.augustijn@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Monique de Beer

Monique de Beer
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: jeugd, monitoring, gezondheidsonderzoek bij rampen, brabantscan
 06 200 553 92
 m.beer@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdagochtend en donderdag

  Marijke von Bergh
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: monitoring
 06 580 844 99
 m.bergh@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Merel Cornelissen  Merel Cornelissen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: corona
 06 580 845 22
 m.cornelissen@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag
 Nathalie Daalder Nathalie Daalder
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: corona
 06 580 844 10
 n.daalder@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend 
Joyce de Goede

Joyce de Goede
Gezondheidsonderzoeker & wetenschappelijk beleidsadviseur Team Onderzoek
Gemeenten: Roosendaal, Rucphen & Zundert
Focusgebied: monitoring sociaal domein, zorg en veiligheid & kennisontwikkeling & overdracht
 06 122 998 24
 j.goede@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Karlijn Janssen  Karlijn Janssen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: corona panelonderzoek en Brabantscan
 06 156 634 80
 k.janssen@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag 
Maiju Jongeneel
Maiju Jongeneel
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: kwetsbare groepen
 06 127 955 83
 m.jongeneel@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend
Ike Kroesbergen

Ike Kroesbergen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: veiligheidsmonitoring, leefomgeving, databronnen
 06 515 186 28
 i.kroesbergen@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag 

Caroline Kruyt  Caroline Kruyt
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Drimmelen, Geertruidenberg & Oosterhout
Focusgebied: sociaal domein
 06 580 845 20
 c.kruyt@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag (even weken), donderdag 
Sandra Kuiper
Sandra Kuiper
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: regio West-Brabant
Focusgebieden: cultuur en gezondheid, jeugd, ouderen, eenzaamheid, dementie, innovaties
 06 129 195 90
 s.kuiper@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend
Manon Leemans  Manon Leemans
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: corona
 06 525 389 01
 m.leemans@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag, vrijdag (oneven weken)
Linda van Loon  Linda van Loon
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Altena, Etten-Leur, Halderberge & Breda (reserve)
Focusgebied: monitoring, panelonderzoek, Brabantse Omgevingsscan, jeugd
 06 580 845 21
 l.loon@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 
Dymphie Mioch Dymphie Mioch
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: monitoring, data science, corona
 06 515 438 87
 d.mioch@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag (oneven weken) en vrijdag
Lieke Raaijmakers Lieke Raaijmakers
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Alphen-Chaam, Baarle-Nassau & Breda
Focusgebieden: jeugd, kwetsbare groepen, monitoring, corona 
 06 536 556 57
 l.raaijmakers@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m woensdag, donderdag (even weken), vrijdag (oneven weken)
Carin Rots Carin Rots
Gezondheidsonderzoeker & wetenschappelijk beleidsadviseur Team Onderzoek 
Focusgebieden: jeugd, kwetsbare gezinnen, oplossingsgericht interventie-onderzoek
 06 519 935 36
 c.rots@ggdwestbrabant.nl 
Werkdagen: dinsdag (GGD), donderdag (Tranzo, Tilburg University), vrijdag (GGD)
 Leonard Vanbrabant

Leonard Vanbrabant
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: data science
 06 305 040 87
 l.vanbrabant@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Jet van Veldhuizen  Jet van Veldhuizen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: corona
 06 105 405 67
 j.veldhuizen@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdagochtend 
Karin de Vries

Karin de Vries
Onderzoeksassistent Team Onderzoek
Focusgebied: Onderzoekondersteuning, lay-out kennisproducten, Brabantscan, Enalyzer
 06 122 469 86
 k.vries@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag